Aktuálně

Turnaj Brno - 20.04.2011

20.04.2011 06:58

Stolní hokejová liga Brno se stala pořadatelem pátého turnaje sezóny. Ten se konal v rámci společné akce s 3.ligou družstev v Centru volného času v brněnských Kohoutovicích.

Do turnaje samotného se přihlásilo 13 účastníků. Nejvíce se dařilo hráčům SHL Brno. Ve finále totiž zdolal Patrik Juchelka svého oddílového kolegu Martina Kučeru. Třetí místo obsadil Jaromír Procházka (Neofight Brno). Nejlepším domácím hráčem se stal celkově čtvrtý Jaromír Skokan.

Kompletní turnajovou tabulku najdete na stránkách Sdružení mládeže S.H.S.K.

Turnaj Marienberg - 13.04.2011

16.04.2011 15:09

Letos podruhé se vydal Český pohár 2011 za hranice České republiky. Tentokrát do německého Marienbergu, kde se odehrál další podnik Česko-saské ligy stolního hokeje

Na startovním poli se sešlo 29 hráčů a hráček z Německa a České republiky. Žáci pořádající školy mohli poměřit síly s hráči Střediska volného času Most a žáky 15.ZŠ Most.

V SVČ Most pravidelně pořádají kroužek táhlového hokeje a jejich tréninkové úsilí přineslo první viditelné výsledky. Stupně vítězů si pro sebe v Marienbergu rozdělili jeho zástupci v pořadí: 1. Jaroslav Plhák, 2. Jan Kusý, 3. Alena Laštůvková. Nejlepší hráč 15.ZŠ v Mostě Miroslav Rolník skončil na čtvrtém místě, nejlepším domácím hráčem byl pátý Leon Brandau.

Hráči SVČ Most se zároveň posunuli na přední příčky juniorských a ženských kategoriích.

Turnajovou tabulku najdete na stránkách SMSHSK v sekci SOUTĚŽE.

Turnaj Most - 08.03.2011

12.03.2011 10:38

Další turnaj sezóny, v pořadí již čtvrtý se odehrál v Mostě. Kromě toho, že to byl turnaj Českého poháru 2011, byl zařazen také do Česko-saské ligy stolního hokeje. Účastníky byli totiž nejen hráči severočeského regionu, ale také žáci školy v německém Marienbergu.

Turnaj vyhrála jako první žena historie Lucie Černá z Mostu následována Davidem Žilkou a Matějem Lencem (žáky 15.ZŠ Most). Nejlepším zahraničním účastníkem byl Justin Wendt na výborném pátém místě.

Kompletní turnajovou tabulku najdete na stránkách Sdružení mládeže S.H.S.K.

Turnaj Most - 28.02.2011

03.03.2011 15:56

Severočeský region letos zásluhou klubu B.H.C. Most hýří pořadatelskou aktivitou, třetí turnaj sezóny se odehrál v Mostě. S úmyslem loupit sem přijeli také bratři Hulínští z Příbrami. A to se jim také dokonale povedlo. Lukáš Hulínský turnaj vyhrál, mladší z bratrů Martin obsadil třetí místo. Mezi tyto dva se vklínil jen vedoucí muž Českého poháru 2011 Ondřej Frýba.

Turnajovou tabulku najdete na jiz známém místě a to na stránkách SMSHSK v sekci SOUTĚŽE.

Turnaj Most - 10.02.2011

18.02.2011 19:06

Druhý turnaj sezóny se odehrál v severočeském Mostě za účastni 16ti hráčů místního regionu. Výbornou formu začátku sezóny prokázal Ondřej Frýba, který přešel do mužské kategorie a hned ze začátku sezóny ji vede.

Podrobné výsledky turnaje najdete na stránkách Sdružení mládeže S.H.S.K., další chemoplastový turnaj je plánován na konec února opět v Mostě.