Aktuálně

Mistrovství Evropy - Slovakia, Senica 2010

01.04.2010 10:00

Na letošním mistrovství Evropy v táhlovém stolním hokeji Chemoplast ve slovenském městě Senica měl Starobrno Team také své zastoupení. V kategorii žen se postavila za hrací stůl naše hráčka Jana Čechová. Od této účasti jsme nečekali žádné zákraky a tak konečné 7. místo a zejména získané zkušenosti bereme v konečném hodnocení jako pozitivní výsledek.

Čeští hráči potvrdili, že v tomto stolním hokeji patří mezi světovou extratřídu a ziskem tří titulů se stali jednoznačně nejúspěšnější výpravou šampionátu.

• 3. FRÝBA Ondřej - Česká republika

Za uspořádání letošního mistrovství Evropy patří velký dík městu Senica a World Table Hockey Association.

Turnaj Most - 18.03.2010

19.03.2010 20:10

Jen den po rekordním turnaji na Slovensku nastoupili za hrací stoly hráči a hráčky na 15.ZŠ Most. Zde si nejlépe vedl nejzkušenější z hráčů Jiří Ježek ze Starcolor Most. Druhé a třetí místo obsadili žáci místní Základní školy Vojtěch Hlávka s Michalem Ranušou.

Turnaj Senica (Slovakia) - 17.03.2010

19.03.2010 19:55

Největší turnaj Českého poháru se odehrál věřte-nevěřte na Slovensku. Mezi 51 účastníky se nejlépe vedlo Martinu Kučerovi před Jaromírem Procházkou (oba S.H.L. Brno). Na třetím místě se umístil Jakub Gabčo, který obdržel pohár pro nejlepšího slovenského juniora. Oceněni byli také nejlepší muž - celkově čtvrtý Jaromír Švec a nejlepší žena Andrea Baníková.

Turnaj Most - 15.02.2010

18.02.2010 19:30

I v druhém turnaji sezóny nenašel přemožitele Milan Hulínský z Příbrami. Jeho letošní bilance je nyní 27 zápasů bez jediné porážky a posílá tím jednoznačný vzkaz do Bohumína bratrům Vachtarčíkům.

Turnaj Žďár - 31.01.2010

05.02.2010 17:30

První turnaj sezóny 2010 se uskutečnil 31.01. ve Žďáře nad Sázavou. Mezi sedmnácti účastníky si vedl suverénně Milan Hulínský, který bez ztráty bodu turnaj vyhrál.