Mistrovství České republiky 2010

TERMÍN:

neděle 28.listopadu 2010

MÍSTO KONÁNÍ:

Ostrava

KATEGORIE:

kategorie jsou shodné s Českým pohárem

KVALIFIKACE:

V každé kategorii může startovat maximálně osm hráčů/hráček. Jako kvalifikace se použije konečné pořadí Českého poháru 2010 v jednotlivých kategoriích.

  1. Přednostní právo startu má prvních osm hráčů/hráček v konečném pořadí ČP 2010 jednotlivých kategorií.
  2. Není-li v některé kategorii přítomen plný počet účastníků (8) podle bodu a), je příslušná kategorie doplněna max. do plného počtu z přítomných hráčů, kteří startovali v ČP. Rozhodujícím kritériem je pořadí hráčů v ČP.

HRACÍ SYSTÉM:

Hráči/hráčky se utkají pouze v rámci své kategorie. Hraje se nejprve základní skupina, následuje play-off.

ZÁKLADNÍ SKUPINA

hraje se jedenkrát každý s každým, zápasy trvají 3´ a v případě remízy se neprodlužují. Kritéria určení pořadí: 1. vyšší počet bodů, 2. vzájemný zápas (pouze při rovnosti bodů dvou hráčů), 3. vyšší počet vítězství, 4. lepší rozdíl branek, 5. vyšší počet vstřelených branek, 6. vyšší počet vstřelených branek v jednom zápase, 7. los

PLAY-OFF

do play-off postupují první čtyři ze základní skupiny. Semifinále se nasazuje 1-4, 2-3. Vítězové semifinále hrají finále, poražení o 3.místo. Všechny série se hrají na 3 vítězné zápasy. Jednotlivé zápasy trvají 3´, v případě remízy se prodlužují podle pravidla „náhlé smrti“.

DALŠÍ ORGANIZAČNÍ NÁLEŽITOSTI:

Pro tři nejlepší hráče v každé kategorii budou připraveny poháry. Při MČR budou také předány trofeje vítězům Českého poháru. MČR se hraje na táhlových stolních hokejích vyráběných firmou Chemoplast. Všichni účastníci MČR jsou v kolech, kdy nehrají, povinni rozhodovat zápasy soutěže. Je-li to podle rozpisu možné, žádný rozhodčí nemá stejnou klubovou příslušnost jako některý ze soupeřů.


Cestování a ubytování, E-shopy, PC, Služby, Zábava a volný čas, Spolupracujeme: Gravegame.net, Bluestudio.cz, Mye-shop.eu